کسب درآمد از طریق بازدید وب سایت

اگر به اینترنت دسترسی دارید و زمان کافی برای جستجو و گشت و گذار در اینترنت را دارید، به شما مژده درآمد خوبی را میدهیم. کارمندسئو ویزیت سرویسی است که بر پایه همکاری های دوطرفه شکل گرفته است بدین صورت که شما به عنوان بازدیدکنندگان در ازای بازدید کردن وبسایت کسب و کارهای اینترنتی میتوانید درآمد داشته باشید و مدیران کسب و کار در ازای این بازدید شما که از طریق پلتفرم گوگل انجام خواهد شد ماهیانه عدد مشخصی را پرداخت خواهند کرد.  البته طرف حساب شما همواره مجموعه کارمندسئو خواهد بود و مبالغ درآمد شما به صورت ماهانه و اتوماتیک با توجه به میزان بازدید شما و تسک های انجام شده محاسبه و پرداخت خواهد شد.

بازدیدکنندگان در کارمندسئو عمدتا 2 دسته افراد را تشکیل میدهند:

دسته اول افرادی هستند که هم اکنون برای شرکت های کوچک و بزرگ حوزه فناوری کار میکنند و به صورت حضوری و یا غیر حضوری در حال همکاری هستند.

در این دسته بندی شما کافی است در کنار کار خود یک پنجره دیگر از محیط کار خود را به فعالیت در کارمندسئو و جستجو در اینترنت تخصیص دهید. به همین سادگی شما در ازای جستجو در اینترنت و کلیک کردن روی گزینه های اعلامی و بازدید از سایت های مشخص شده کسب درآمد خواهید کرد.

دسته دوم افرادی هستند که با اینترنت و جستجو در گوگل و بازدید از سایت ها آشنایی دارند و شغل تعریف شده خاصی ندارند و میخواهند از زمان حضور خود در اینترنت نهایت استفاده را ببرند و درآمد زایی داشته باشند.

در این دسته بندی شما در کنار گشت و گذار و وب گردی و اینستاگرم گردی قادر به کسب درآمد خواهید بود. فقط کافی است آموزش های اولیه را ببینید و پس از آشنایی با اصول اولیه به جستجو در اینترنت بپردازید و روی نتایج مشخص اعلام شده کلیک کنید و از سایت بازدید کنید.

سوالات پرتکرار برای کارمندان دورکاری سرویس کارمند سئو ویزیت

درآمد حدودی من چقدر خواهد بود

درآمد شما بستگی به ساعات کاری شما و تسک های انجام شده دارد. مثلا درآمدی که بازدید از سایت مشتری 3 دقیقه ای دارد برای شما بیشتر از بازدیدهای 1 دقیقه ای است. در کل اگر 5 ساعت در روز کار کنید میانگین چیزی حدود 4 الی 5 میلیون تومان درآمد ماهانه شماست.

نحوه پرداخت چگونه است

پرداخت به شما به صورت هفتگی و طبق الگوی همکاری شما خواهد بود. در واقع به هر میزانی که کار کرده باشید هم خودتان و هم ما میتوانیم در سیستم مشاهده کنیم و پرداختی شما هفته به هفته طبق آن خواهد بود.

ساعات کاری چگونه است

از مزایای همکاری با مجموعه کارمند سئو ساعت کاری شناور و امکان انجام فعالیت در هر ساعت از شبانه روز است. در واقع شما به میزانی که کار میکنید درآمد خواهید داشت و هر چه زمان بیشتری برای همکاری داشته باشیدف بالطبع درآمد ماهیانه شما نیز بیشتر خواهد بود.

آیا همیشه برای من کار خواهد بود

سوالی که بسیاری از شما عزیزان میپرسید این است که آیا همیشه کار دارید و یا خیر. ما در کارمندسئو رابط بین کارفرمایان و شما هستیم و به میزانی که سفارش کار داشته باشیم آن را به پنل شما عزیزان اضافه خواهیم کرد. ما تا 2 میلیون پرداختی برای شما را تضمین میکنیم.

تله تایمر چیست

تله تایمر ابزار انحصاری کنترل کارمندان دورکاری و مدیریت پروژه کارمندسئو ویزیت است. شما باید با حسابی که برای شما ساخته میشود به سیستم لاگین کرده و وظایف خود را یکی یکی انجام دهید. تله تایمر صحت عملکرد شما را میسنجد و حقوق ماهانه شما محاسبه میشود

آیا همزمان میتوانم کار دیگری کنم

مادامی که فعالیت های دیگر شما به صحت عملکرد شما در این پروسه آسیبی نزند شما میتوانید هر کاری انجام دهید. شما باید یک جستجو صحیح انجام داده و سایت مقصد را به درستی انتخاب کرده و بازدید کنید و زمان سنج را کامل کنید تا مبلغ به حساب شما افزوده شود.

ثبت نام به عنوان کارمند دورکاری کارمندسئو ویزیت


  با چه دستگاهی امکان همکاری دارید؟

  شروع گفتگو
  دریافت مشاوره...
  Scan the code
  👋 سلام
  جهت دریافت پاسخ سوالات خود و دریافت مشاوره پیام بدهید.