کارمند سئو ویزیت چطور کار میکند؟

کارمند سئو ویزیت سرویسی خلاقانه و کارآمد است که به کسب و کارهای اینترنتی که در حال حاضر در گوگل رتبه نسبی دارند کمک میکند تا به سرعت از طریق دریافت نرخ کلیک (CTR) بیشتر، رتبه بهتری بگیرند و رفته رفته به لینک های بالایی و رتبه 1 گوگل دست پیدا کنند.

یکی از پارامترهای جدید و مهم رشد در نتایج جستجو گوگل همواره میزان مرتبط بودن نتیجه پیشنهادی با جستجوی کاربران است. به طور مثال اگر دقت کرده باشید نتایجی که در گوگل به کاربران نمایش داده میشود کاملا بر اساس بازخوردهایی که از همان کاربران دریافت میکند متغیر است. واضح تر بگوییم که اگر گوگل احساس کند سایت شما مرتبط با جستجو و یا علاقه کاربران نیست به شما افت رتبه میدهد و سعی میکند نتایجی را بالاتر نشان دهد که کاربران بیشتری روی آن کلیک میکنند.

در واقع گوگل همیشه به این نکته اذعان داشته که ما سعی میکنیم مرتبط ترین نتیجه را برای یک جستجو به کاربران نمایش دهیم و یکی از پارامترهای مهم در این سنجش میزان علاقمندی جستجوگران به کلیک روی نتیجه وبسایت شما در سرپ گوگل (Search engine result page یا صفحه نتایج) است.

حالا تصور کنید روشی وجود داشته باشه که کاربرهای زیادی با دیوایس های مختلف در سرتاسر ایران کلمه کلیدی حوزه کاری شما رو در گوگل جستجو کنند و اتفاقا بین تمامی گزینه ها بیان و روی گزینه سایت شما کلیک کنند. اینجاست که برای گوگل این تداعی میشه که نتیجه مذکور که سایت شما باشه برای کاربران جذاب تر و هدفمند تر هست و به اون رتبه بهتری میده. حالا هر چه این سیکل ادامه دار تر باشه رشد شما هم ادامه پیدا میکنه.

حالا ممکنه از خودتون بپرسید که آیا ممکنه با این روش به لینک 1 گوگل برسم؟ جواب ما: طبق تجربه ما بله ممکنه و قطعا این پارامتر یکی از مهمترین پارامترهای رنک گیری هست ولی یادتون باشه تنها پارامتر نیست، پس بهتره باقی موارد سئو آن پیج خودتون هم بهینه کنید. ما موارد متعددی داشتیم که در کیوورهایی که حوزه رقابتی اون ها سخت و ترند نیست، تنها با همین سرویس طی بازه زمانی 3 الی 6 ماهه وبسایت هدف از لینک های آخر صفحه اول به لینک 1 گوگل رسیده و این فوق العاده س.

بازدید سایت شما از طریق گوگل چگونه انجام میشه؟

بازدید از طریق گوگل

بازدید وبسایت شما در سامانه ویزیت بدین گونه است که شما پس از دریافت مشاوره و خرید طرح پیشنهادی، کلمه کلیدی مورد نظر و آدرس صفحه هدف وبسایت خود را برای ما ارسال میکنید. وابسته به طرحی که خریداری میکنید شما میتوانید چند ترکیب مختلف از کلیدواژه خود را ثبت کنید تا بنا به درصد مشخصی که تیم فنی تشخیص میدهد به منظور جستجو و کلیک روی صفحه شما مورد استفاده قرار بگیرد.

پس از تکمیل خرید شما و تکمیل پروفایل شما توسط تیم متخصص سئو، پرونده شما به بخش ارسال بازدیدها فرستاده میشود. ما برای مدیریت تسک ها و کنترل کارمندان دورکاری خود از سرویس انحصاری تله تایمر استفاده میکنیم. تله تایمر به ما این امکان را میدهد که ضمن تعریف وظایف برای کارمندان ، روند پیشرفت و همچنین صورت وضعیت آی پی ها، لوکیشن و همچنین اسکرین شات صفحات و بازدیدهای کارمندان دورکاری را مانیتور کنیم. بدین صورت سیستم اعتبار سنجی بازدیدها برای تیم ما محرز خواهد شد.

شرح نحوه جذب کارمندان دورکاری در کارمند سئو

تیم کارمندان دورکاری بخش ویزیت کارمند سئو متشکل از دوستان و همراهانی است که خود پیشتر در حوزه آنلاین و کسب و کارهای اینترنتی فعالیت داشتند و یا هم اکنون به صورت دورکاری برای دیگر مجموعه ها همکاری دارند و یا پیش از این همکاری دورکاری داشته اند. ما لیست این افراد را با تلاش بسیار طی مدت 6 ماه گردآوری کردیم و طی قرارداد با آن ها قرار بر این شد در کنار کارشان به صورت دورکاری با مجموعه ما نیز همکاری داشته باشند. البته خوشحال و مسروریم که امروز سرویس بازدید برای تعداد زیادی از همراهان مجموعه به کار دائم و اصلی آنها ارتقا پیدا کرده است.

دلیل تاکید بر واقعی بودن بازدید سایت برای تاثیر گذاری سئو

همون طور که در صفحه اصلی کارمند سئو ویزیت مشاهده کردید شاید قبلا، مواردی چون ارسال بازدید از طریق گوگل و امثالهم به گوشتون خورده باشه اما تفاوت رباتیک بودن این بازدید ها با واقعی بودنش زمین تا آسمون هست. در نوع رباتیک درواقع ربات از صفحه وبسایت شما بازدید میکنه و فقط سورس اون بازدید به عنوان گوگل مشخص شده و شما فقط امکان مشاهده بازدیدها رو در آنالیتیکس خواهید داشت. در واقع شما در سرچ کنسول رشد ورودی از کیوود مورد نظر نخواهید یافت. همچنین گوگل به راحتی متوجه رباتی بودن بازدیدهای سایت خواهد شد.

در نوع ارسال بازدید سایت واقعی از گوگل، ما تسک ها و وظایف منظمی برای بازدیدها طبق طرح خریداری شده مشتری به پنل کارمندان در تله تایمر اضافه میکنیم. آن ها وظیفه دارند که کلمه کلیدی شما را در گوگل جستجو کنند و پس از یافتن سایت شما در گوگل روی لینک سایت شما کلیک کرده و مقدار مشخصی تایم آن سایت در وبسایت شما داشته باشند.

مانیتورینگ تیم کارمندان بدین گونه است که اگر وبسایت مشتری اسنیپت کد کارمندسئو را دریافت و به تگ header سایت خود اضافه کند ما آی پی کارمند را که در سیستم در لحظه ثبت میشود با آی پی بازدید و ریفرال سورس ورودی تطبیق میدهیم و بازدید کارمند و تایم آن سایت او خود به خود تایید میشود. در مواردی که مشتریان ما امکان قراردهی اسنیپت کد را در تگ header سایت ندارند (وب مستر و یا سئو کار هستند و نمیخواهند وبسایت مقصد متوجه نوع خدمات سئو شود)، ما توسط تله تایمر از اسکرین و صفحه کارمندان اسکرین شات میگیریم و کارمندان در صورتی که اسکرین شات بازدیدشان ثبت شده باشد مبالغ خود را دریافت میکنند. با این تفاسیر ما کاملا مطمئن میشویم بازدید ها از سرتاسر ایران صحیح و اصولی انجام میشود.

کارمندان بخش ویزیت کارمند سئو موظف هستند هر روز پیش از شروع کار مطمئن باشند که IP آن ها تغییر کرده و در غیر اینصورت مودم را خاموش و روشن میکنند تا آی پی تغییر کند. این به ما کمک میکند همواره بازدیدهایی با کیفیت آی پی بالا و جدید برای مشتریان بفرستیم. در فاز اول حدود 250 نفر به صورت دورکاری با کارمند سئو ویزیت همکاری دارند.

شروع گفتگو
دریافت مشاوره...
Scan the code
👋 سلام
جهت دریافت پاسخ سوالات خود و دریافت مشاوره پیام بدهید.